Maty Przerostowe: Najtańsza Bezpieczna Nawierzchnia na Rynku

FLEXMAT

Niedroga i prosta w montażu bezpieczna nawierzchnia

Maty przerostowe to innowacyjne rozwiązanie, które zdobywa coraz większą popularność, szczególnie na placach zabaw. Są one doskonałą alternatywą dla standardowej bezpiecznej nawierzchni z płyt gumowych SBR / EPDM.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Bezpieczeństwo jest kluczowym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze nawierzchni na plac zabaw. Dzieci są naturalnie pełne energii i często bawią się bez zastanowienia nad potencjalnymi ryzykami. Dlatego tak ważne jest, aby miejsce, w którym się bawią, było jak najbezpieczniejsze.

Maty przerostowe są doskonałym wyborem, ponieważ posiadają certyfikat na bezpieczny upadek z wysokości do 3 metrów. Oznacza to, że nawet jeśli dziecko spadnie z wysokości, mata przerostowa pomoże zmniejszyć ryzyko poważnych obrażeń.

Mata przerostowa czarna - plac zabaw w Radomyślu Wielkim

Prostota Montażu i Utrzymania

Maty przerostowe są nie tylko bezpieczne, ale także proste w montażu. Nie wymagają skomplikowanej podbudowy – osadza się je bezpośrednio na ziemi, a montaż polega na wbiciu do ziemi szpilek. To proste i szybkie rozwiązanie, które można łatwo zrealizować na dowolnym placu zabaw.

Co więcej, maty przerostowe są łatwe w utrzymaniu. Wymagają jedynie regularnego koszenia, co jest prostym i szybkim zadaniem. Dzięki temu plac zabaw zawsze będzie wyglądał schludnie i atrakcyjnie.

Ekonomia

Ostatnim, ale nie mniej ważnym atutem mat przerostowych jest ich ekonomia. Są to najtańsze dostępne na rynku maty bezpieczne dla dzieci. Dzięki temu są dostępne dla szerokiego grona użytkowników, niezależnie od budżetu.

Zastosowanie Mat Przerostowych

Maty przerostowe są niezwykle wszechstronne. Oto kilka przykładów ich zastosowania:

  • Nawierzchnia na siłownie zewnętrzne: Maty przerostowe zapewniają bezpieczną i stabilną nawierzchnię dla sprzętu do ćwiczeń na świeżym powietrzu.
  • Mata hodowlana: Maty przerostowe mogą służyć jako podłoże dla dla zwierząt.
  • Podłoga antypoślizgowa: Dzięki swojej strukturze, maty przerostowe zapewniają pewne oparcie, nawet w wilgotnych warunkach.
  • Tymczasowe chodniki na budowie: Maty przerostowe mogą służyć jako tymczasowe chodniki, zapewniając bezpieczne przejście.
  • Gumowa wycieraczka na taras: Maty przerostowe mogą służyć jako wycieraczki, zapewniając czystość we wnętrzu domu.

Podsumowując:
mata przerostowa to idealne rozwiązanie dla każdego placu zabaw. Mata jest bezpieczna, łatwa w montażu i utrzymaniu, a także ekonomiczna. Bez względu na to, czy planujesz nowy plac zabaw, czy chcesz ulepszyć istniejący, mata przerostowa jest doskonałym wyborem.

W ofercie posiadamy także inne rodzaje nawierzchni bezpiecznych.

Pozostałe nawierzchnie

Nawierzchnie na place zabaw

Mata przerostowa FLEXMAT

(22) 130 260  / szt.
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page