O firmie

Marka LiveFlooring funkcjonuje w przestrzeni publicznej od 2017 roku. Od maja 2020 roku jest samodzielną, bardzo aktywną gałęzią firmy handlowej GardenTrade. Przedsiębiorstwo prowadzone jest przez specjalistę handlowego, z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży wyrobów gumowych.

Doskonała znajomość specyfiki nawierzchni z granulatu pozwala nam dopasować produkty idealnie pod kątem przeznaczenia. Nie jesteśmy zwykłymi handlowcami – przez wiele lat przeszliśmy wszystkie etapy rozwoju branży gumowej w Polsce (produkcja, montaż, dystrybucja w Polsce i za granicą), dlatego wiemy które rozwiązania się sprawdzają i co jest naprawdę dobre.

Nie bez powodu jesteśmy najczęściej i najwyżej ocenianym sklepem internetowym z nawierzchniami gumowymi w Polsce. Nasz poziom obsługi Klienta wyznacza standardy rynkowe dla innych firm. Naszymi mocnymi stronami są:

  • indywidualne podejście
  • ponadprzeciętne zaangażowanie
  • wiedza techniczna i praktyczna
  • szybkość działania
  • rzetelność i cierpliwość
  • współpraca z najlepszymi

Przez pojęcie współpracy z najlepszymi mamy na myśli profesjonalistów z różnych dziedzin – producentów, wykonawców, technologów i firmy logistyczne. Działamy razem tylko z zaufanymi podmiotami, które wyznają takie same zasady jak my. Dzięki temu jesteśmy w stanie działać szybko, konkretnie i podejmujemy się każdego wyzwania. Bazujemy na produktach z rodzimej produkcji:

  • atestowanych, bezpiecznych i ze sprawdzonego źródła
  • wykonanych zgodnie ze sztuką i spełniających wysokie wymagania
  • trwałych, funkcjonalnych i prostych w montażu

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i pomagamy uniknąć problemów, które biorą się z niewiedzy (na przykład złego dopasowania produktu pod kątem przeznaczenia). Nie “czarujemy”, że coś będzie dobrym rozwiązaniem, jeśli wiemy, że się nie sprawdzi.

Bezkompromisowo podchodzimy do kwestii jakości oferowanych wyrobów, uczciwości i rzetelności wykonywanych obowiązków. Decydując się na współpracę z nami Klient trafia pod opiekę ludzi z pasją, dla których liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo transakcji i zadowolenie z towaru. Każda sfinalizowana transakcja to nasz mały sukces – bez względu na wielkość zamówienia. Satysfakcja i doskonałe recenzje naszej firmy pozwalają patrzeć z optymizmem w przyszłość i potwierdzają, że nasza misja i zasady którymi się kierujemy to właśnie to czego oczekują Klienci.