Dostawa nawierzchni tarasowej TERRAFLEX – realizacja w DW “Oliwia” (150 m² szarych płyt)

Płytki gumowe na taras - nawierzchnia elastyczna TERRAFLEX

Szare płyty gumowe – doskonałe rozwiązanie na tarasy i balkon

Dzielimy się zdjęciami z realizacji w Domu Wczasowym “Oliwia” z miejscowości Małe Ciche. Zrealizowaliśmy projekt szarej nawierzchni gumowej na taras o powierzchni 150 m², używając produktu dedykowanego pod tym kątem – płyt tarasowych TERRAFLEX.

➡️ Właściciele DW “Oliwia” zdecydowali się na nawierzchnię gumową ze względu na jej liczne zalety i wszechstronne zastosowanie.
➡️ Oprócz estetycznego wyglądu, gumowa nawierzchnia zapewnia doskonałą amortyzację, co jest niezwykle ważne, zwłaszcza w przypadku obiektów używanych przez różne grupy wiekowe.
➡️ Dzięki elastycznemu podłożu, płyty gumowe doskonale tłumią uderzenia, minimalizując ryzyko kontuzji. To szczególnie istotne dla miejsc rekreacyjnych i wypoczynkowych, gdzie goście spędzają czas na tarasie, relaksując się, bawiąc się i korzystając z różnych atrakcji.

Nawierzchnie na tarasy i balkony

4szt. Płyta gumowa TERRAFLEX

(25) 133 174  /

✅ Produkt, który wybraliśmy dla naszego Klienta okazał się doskonałym wyborem. Gumowa nawierzchnia tarasowa to innowacyjna, wysokiej klasy podłoże, które łączy w sobie trwałość, elastyczność i estetykę.
✅ Płyty są łatwe w montażu i mają doskonałą przyczepność, co jest szczególnie ważne w przypadku tarasów, gdzie występuje częsty kontakt z wodą i warunkami atmosferycznymi.
✅ TERRAFLEX ma również znakomitą odporność na czynniki atmosferyczne, co oznacza, że nawierzchnia pozostaje piękna i trwała przez długi czas.

Właściciele są niezwykle zadowoleni z nawierzchni. Oprócz atrakcyjnego wyglądu, gumowe płyty doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Goście Domu Wczasowego będą czuli się komfortowo i bezpiecznie, korzystając z tarasu bez obaw o poślizgnięcie się czy upadek. Dodatkowo, amortyzująca właściwość nawierzchni gumowej sprawia, że miejsce to jest idealne dla rodzin z dziećmi, które mogą swobodnie bawić.

Dziękujemy kolejnemu Klientowi za zaufanie!