Realizacja przy centrum hotelowym w Ogonkach – 260 m² trudnopalnej podłogi do siłowni

Gumowa nawierzchnia sportowa - podłoga w siłowni

Nowoczesne rozwiązania dla centrum hotelowego w Ogonkach

W marcu 2024 roku mieliśmy przyjemność dostarczyć i zainstalować – wraz z autoryzowanym montażystą – naszą podłogę gumową PREMIUM BLACK w centrum hotelowym w malowniczych Ogonkach. Realizacja obejmowała powierzchnię 260 m², a grubość zastosowanej maty wynosiła 20 mm. Klient wybrał wersję trudnopalną naszej podłogi, która posiada klasę palności Cfl-s1, zapewniając tym samym bezpieczeństwo i komfort użytkownikom.

 

Podłoga gumowa PREMIUM BLACK w wersji trudnopalnej

Podłoga gumowa PREMIUM BLACK to wybór, który gwarantuje nie tylko estetykę, ale przede wszystkim funkcjonalność. Jest to produkt o wysokiej odporności na ścieranie i nacisk, co jest niezwykle ważne w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak centrum hotelowe. Dodatkowo, podłoga jest łatwa w utrzymaniu czystości, co znacznie ułatwia codzienną eksploatację.

Jednym z największych atutów podłogi gumowej PREMIUM BLACK jest jej zdolność do tłumienia dźwięków. Dzięki dużej gęstości i wadze (jedna płyta o grubości 20 mm waży ponad 20 kg) pomieszczenia, w których została zainstalowana, stają się miejscem, gdzie można skupić się na treningu bez zbędnych rozproszeń.

 

Nawierzchnie do siłowni / crossfitu

Podłoga sportowa PREMIUM BLACK

(38) 98 221  /

Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do stworzenia nowoczesnej przestrzeni w nowym miejscu. Jesteśmy przekonani, że nasza podłoga gumowa PREMIUM BLACK spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, zapewniając komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Dziękujemy kolejnemu Klientowi za zaufanie!